• Detail firmy

Go Asistenčka s.r.o.

Základní popis

Prodej ojetých vozů,nových vozů, poskytujeme kompletní služby pneuservisu, opravy, servis vozů.

Adresa

Tržiště 372/1
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01480073
DIČ:  CZ01480073
  • Služby

Výrobky, činnosti

Auto-prodej, dovoz, doprava, přeprava, půjčovna

Prodej ojetých vozů,nových vozů,poskytujeme kompletní služby pneuservisu, opravy,servis vozů, řešíme kompletně pojistné události s asistenční službou v tuzemsku i v zahraničí, provozujeme autopůjčovnu,odtahovou službu a přepravu osobních vozů do 4ks.

Kontaktní údaje

E-mail: go.asistencka@seznam.cz
WWW: www.asistencka.cz

Kontaktní osoba

Alexander Rusňák

Mobil: +420 777 202 020
E-mail: go.asistencka@seznam.cz

Josef Špicar - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.