• Detail firmy

GODIYA GROUP s.r.o.

Základní popis

Prodej sedacího, kancelářského i kuchyňského nábytku včetně výroby kuchyňských linek.

Adresa

Masarykovo náměstí 60/37
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26277891
DIČ:  CZ26277891
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Kuchyně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 615 655
E-mail: kligl@tiscali.cz
WWW: www.nabytekkligl.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Klígl - Majitel

Mobil: +420 602 767 773
Další firmy v oboru

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.