• Detail firmy

GO 4 COACH s.r.o.

Základní popis

Odborné kurzy i outdoorové programy zaměřené na rozvoj zaměstnanců, organizací, sociálních, obchodních a manažerských dovedností, týmové spolupráce

Adresa

K Nouzovu 2090/6
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27870669

Výrobky, činnosti

Teambuilding

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 989 988
E-mail: info@go4coach.cz
WWW: www.go4coach.cz

Kontaktní osoba

SOŇA HEMALOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 844 744

MICHAELA JERYKALINOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!