• Detail firmy

GNP s.r.o.

Základní popis

Zásilkový obchod pro obaly, krabice, kartony, boxy a ostatní obalové materiály. Většinu zboží máme skladem, expedujeme do 24hodin. Naše krabice a obalové materiály obdržíte do 2-3 dnů, navíc zdarma (obj. nad 1500Kč) kdekoliv v ČR.

Adresa

Dolní Jasenka 279
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63319926
DIČ:  CZ63319926
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

www.svet-obalu.cz

Zásilkový e-shop pro obaly a obalové materiály. Kartony, lepící pásky, vázací pásky, fólie, palety, sáčky apod. Dodávky do 24h kdekoliv v ČR.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 411 735
Fax: +420 571 414 320
E-mail: info@paketo.cz
WWW: www.paketo.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.