• Detail firmy

GMH Elektro, spol. s r.o.

Základní popis

Návrhy, dodávky a realizace montáží klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a odvlhčovačů do domů, bytů a kanceláří.

Adresa

Jandova 5
748 01 Darkovičky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47680521
DIČ:  CZ47680521

Výrobky, činnosti

Klimatizace a vzduchotechnika

Kontaktní údaje

E-mail: gmhelektro@gmail.com
WWW: www.gmhelektro.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Hajný - Jednatel

Mobil: +420 603 586 960
E-mail: gmhelektro@gmail.com

Rastislav Grešák - Jednatel

Miloš Češka - Jednatel

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.