• Detail firmy

GM Safety s.r.o.

Základní popis

Prodej a dodávka veškerého sortimentu ochranných pomůcek

Adresa

Rudé armády 1193/69
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02602911
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní pomůcky

Řada výrobků ARDON® zahrnuje všechny typy pracovních ochranných pomůcek, které jsou v současnosti používány v různých sférách výrobních činností: ochranné brýle, sluchátka, přílby, rukavice, respirátory, oděvy a obuv pro práci i volný čas.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 987 844
E-mail: obchod@gmsafety.cz
WWW: www.gmsafety.cz

Kontaktní osoba

MARTIN GRUS - Jednatel

Další firmy v oboru

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.