• Detail firmy

GM Global Services, s.r.o.

Základní popis

Mezi naše služby patří údržba domů, montáž a demontáž výrobních zařízení, výroba kovových konstrukcí, recepční služby, údržba zelených ploch včetně ošetřování rostlin.

Adresa

Pod višňovkou 1661/31
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24725617
DIČ:  CZ24725617
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jednorázový úklid

Čištění a úklid budov - pravidelné a jednorázové úklidy, mytí skleněných ploch, mytí fasád, speciální čištění - koberce, nábytek, podl. krytiny atd.

Kontaktní osoba

Jakub Mikulenka - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.