• Detail firmy

GLYNN BROTHERS CHEMICALS Prague, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá prodejem léčiv, farmaceutických přípravků a zdravotních pomůcek.

Adresa

K Betáni 1092/19
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41196074
DIČ:  CZ41196074
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dovoz a distribuce léčiv různých farmaceutických firem, lékařských a rehabilitačních pomůcek, zdravotních doplňků a zdravotní kosmetiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 911 332
Telefon: +420 244 911 888
Fax: +420 244 911 583
E-mail: pharm@gbc-prague.cz
WWW: www.gbc-prague.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Adámek, CSc. - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.