• Detail firmy

Gluc PBS s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plastové jímky, bazény, nádrže, vodoměrné šachty, přečerpávací stanice a mnoho dalšího

Adresa

Mlýnská 771
742 83 Klimkovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29394490

Výrobky, činnosti

Plastová jímka, nádrž, vodoměrná šachta, bazén

Naše jímky, nádže, jsou vhodné jak na pitnou tak užitkovou, nebo odpadní vodu vše doloženo certifikátem. Bazény, ovalné, kruhové

Kontaktní údaje

E-mail: jimky-plast@email.cz
WWW: www.jimky-plast.cz

Kontaktní osoba

Pavel Gluč - Jednatel

Telefon: +420 737 952 837
E-mail: jimky-plast@email.cz

MARTIN GLUČ - Jednatel

Mobil: +420 605 558 963

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.