• Detail firmy

Global Marketing, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projektů. Služby nabízíme v oblastech merchandising, promotion, outsourcing obchodních týmů, cenové průzkumy, ochutnávky, facing audity, on-line marketingové dotazníky a sběr dat.

Adresa

Na Neklance 3232/38
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25696904

Výrobky, činnosti

zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projekt

Naše společnost se zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projektů. Služby nabízíme v oblastech merchandising, promotion,

Kontaktní osoba

Michal Bařina - Jednatel

Mobil: +420 723 456 225
E-mail: info@globalmarketing.cz
WWW: www.globalmarketing.cz
Další firmy v oboru

Petr Engl

Nabízím půjčku na ruku od 5 000 tisíc do 200 000 tisíc pro zaměstnané, OSVČ, důchodce a zaměstnané v Německu nebo Rakousku.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

ReachSpektrum, s.r.o.

Poskytujeme poradenství a služby v oblasti chemické legislativy. Zajišťujeme podporu procesu realizace ve firmách. Garantujeme vynikající znalosti problematiky REACH a máme bohaté zkušenosti s implementaci legislativy chemických látek ve společnostech.