• Detail firmy

Global Marketing, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projektů. Služby nabízíme v oblastech merchandising, promotion, outsourcing obchodních týmů, cenové průzkumy, ochutnávky, facing audity, on-line marketingové dotazníky a sběr dat.

Adresa

Na Neklance 3232/38
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25696904

Výrobky, činnosti

zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projekt

Naše společnost se zaměřuje na kvalitní realizaci klientských projektů. Služby nabízíme v oblastech merchandising, promotion,

Kontaktní osoba

Michal Bařina - Jednatel

Mobil: +420 723 456 225
E-mail: info@globalmarketing.cz
WWW: www.globalmarketing.cz
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

INPEK spol. s r.o.

Nabízíme své služby v oboru ekologie. Kontrolujeme znečišťování ovzduší stacionárními zdroji, poskytujeme poradenské služby - vyhotovujeme odborné posudky, provádíme autorizovaná měření emisí, imisí a pracovního prostředí, dále technická a garanční měření a analytické rozbory vzorků z oblasti měření emisí. Naši odborní pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a dále se vzdělávají.