• Detail firmy

GLOBAL Kralupy, s.r.o.

Základní popis

Prodej skla, porcelánů, nožů, papírnické, sportovní, školní a hobby potřeby.

Adresa

Makarenkova 485
278 01 Lobeček

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27097811
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej skla a dárkového zboží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 721 636
E-mail: global@razdva.cz
WWW: www.globalkralupy.cz/

Kontaktní osoba

Petra Sitařová - Jednatel

Mobil: +420 737 278 331

Anna Felixová - Jednatel

Miroslav Sitař - Jednatel

Další firmy v oboru

Grenela Trade s.r.o.

Zabýváme se pronájmem, prodejem a servisem elektronických šipkových automatů. V naší nabídce naleznete šipkové automaty zn. Cyberdine, Vofotronix Darts, Novomatic a další zboží, které se šipkami souvisí. Jsme členem Unie šipkových organizací. Na našich automatech se hraje liga v Praze, ve Středočeském a Plzeňském kraji.

ČÁP FRANTIŠEK

Naše společnost provádí sklenářské práce, broušení skla, rámování obrazů a zrcadel, paspartování obrázků. Zajišťujeme zasklívání oken a zateplení oken metodou BET systém. Vyrábíme a opravujeme izolační dvojskla, prodáváme tabulové sklo. Věnujeme se rovněž prodeji skleniček, porcelánu a keramiky. Kompletní sortiment včetně fotogalerie naleznete na našich webových stránkách.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.