• Detail firmy

GLOBAL - jazykové centrum, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výuku cizích jazyků. Zajišťujeme i soudní - úřední překlady. Provádíme korektury textů, kde zkontrolujeme jak gramatiku, tak i stylistiku. Tlumočení nabízíme konsekutivní, simultánní i soudní, včetně zajištění potřebné techniky. Pravidelně pořádáme interaktivní semináře.

Adresa

Příkop 843/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29254825
DIČ:  CZ29254825
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení

Specializujeme se na překlady a tlumočení. Překlady a tlumočení nabízíme v jazycích - angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, řečtina, holandština, ruština, ukrajinština, čeština, slovenština, slovinština, polština, srbština aj.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 539 130
E-mail: krcmova@globaljazyky.cz
WWW: www.globaljazyky.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Krčmová - Majitel

Další firmy v oboru

SYNERGY MANAGEMENT, s.r.o.

Česká vzdělávací a konzultační společnost, která se zaměřuje na rozvoj osobního potenciálu pracovníků malých, středních i velkých výrobních a obchodních společností. Dodáváme kurzy a semináře pro skupiny pracovníků, poskytujeme i odborné psychologické individuální poradenství. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na vzájemné důvěře.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.