• Detail firmy

Glera 69, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prodej bílých, červených a šumivých vín, sudového Prosecca a šampaňského. Sudové Prosecco nabízíme v soudku 20 l, půjčíme výčepní zařízení.

Adresa

Plzeňská 314/217d
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04210514

Výrobky, činnosti

Vína

Kontaktní údaje

E-mail: glera69sro@gmail.com
WWW: www.proseccopoint.cz

Kontaktní osoba

Ing. ALENA PYTLÍČKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 724 132 224
Další firmy v oboru

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.

WineWorld Czech s.r.o.

Specializujeme se na dovoz kvalitních vín z celého světa, včetně poradenství při jeho výběru a dodávky až do domu. Nabízíme archivaci vín, degustace nebo členství v Clubu W. Dovážíme vína z Argentiny, Austrálie, Činy, Francie, Chile, Itálie, Izraele, Jihoafrické republiky, Libanonu, Německa, Nového Zélandu, Portugalska, Rakouska, Španělska, USA a samozřejmě nechybí výběr kvalitních vín z ČR.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.