• Detail firmy

GLENOWELL s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme pásové, řetězové, vibrační, válečkové dopravníky pro různé druhy transportu. Nabízíme dodávky dopravníkových systémů, rychloupínáků, pozinkovaného potrubí, dávkovacího zařízení a transportních linek.

Adresa

Nádražní 1152
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25151398
DIČ:  CZ25151398
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Pásové dopravníky

Prodáváme kvalitní pásové dopravníky. Vyrábíme různé varianty pásových dopravníků pro zemědělství, automobilový a stavební průmysl.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 442 151
Mobil: +420 608 642 405
E-mail: info@glenowell.cz
WWW: www.glenowell.cz

Kontaktní osoba

Ing. Stanislav Jiříček - Jednatel

Helena Sůvová

Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

RECEO s.r.o.

Zabýváme se filtrací průmyslových olejů a emulzí. Provádíme odstraňování vody z oleje, čištění strojů a nádrží, realizujeme výměny kapalin a měření čistoty olejů. Chráníme životní prostředí.

Vysekávací a perforovací stroje RING

Nabízíme stroje na dělení materiálu, vysekávací stroje, vodní paprsek, perforovací stroje, obuvnické stroje a materiály, vysekávací desky HYDROMA. Dále nabízíme servis vysekávacích strojů RING, SCHOEN-SANDT, USM.