• Detail firmy

GLAUSOL s.r.o.

Základní popis

autoservis, který nabízí veškeré servisní práce a opravy

Adresa

Madridská 637/12
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62957422

Výrobky, činnosti

Provoz autoservisu a pneuservisu, servisní práce

Provoz autoservisu a pneuservisu. Nabídka veškerých servisních prací na osobních vozech a lehkých dodávkách se specializací na dieselové motory. Diagnostika elektronických systémů řízení vozidla. Montáž, opravy a vyvážení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@glausol.cz
WWW: www.glausol.cz

Kontaktní osoba

ARTUR ZUFAROV - Jednatel

Mobil: +420 774 048 588
Další firmy v oboru

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.

Miroslav Svoboda

Nabízíme kompletní služby pneuservisu. Zajišťujeme prodej, montáž a opravy pneumatik na osobní a užitková vozidla, prodej ALU a plechových disků, vyvažování kol a huštění dusíkem.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.