• Detail firmy

Glassplate, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme izolační skla a patentované sklo Glassplate.

Adresa

Krátká 292
763 15 Slušovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28348630

Výrobky, činnosti

Vyrábíme izolační skla patentované sklo Glassplate

Vyrábíme izolační skla a patentované sklo Glassplate.

Kontaktní osoba

Martin Volčík - Ředitel

Mobil: +420 777 209 328
E-mail: info@sklenarstvinonstop.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.