• Detail firmy

Glassbor CZ, s.r.o.

Základní popis

Výrobce uměleckého skla a skleněných výrobků. Věnujeme se zušlechťování skla technikou lazurování. Nabízíme uměleckou malbu skla a prodáváme malované sklo. Provádíme techniku zušlechťování skla broušením a rytím. Export skla do celého světa.

Adresa

Heřmanova 52
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26854317
DIČ:  CZ26854317
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Lazurované sklo.

Zabýváme se zušlechťováním skla prováděného technikou lazurování. Výroba, vývoz skleněných výrobků. Zušlechťování skla je hlavní produkcí společnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 345 500
E-mail: sales@glassbor.com
WWW: www.glassbor.com

Kontaktní osoba

Ing. Václav Kuželka - Jednatel

Mobil: +420 777 345 210
E-mail: vaclav.kuzelka@glassbor.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.