• Detail firmy

Glass innovation s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme sklenářské práce,skleněné systémy,speciální produkty ze skla,hliníkové systémy.Technologie stmívatelných PDLC a SPD skel a folií.

Adresa

Nemocniční 1852/53
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01465244
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

celoskleněné konstrukce

otočné, posuvné a posuvně skládací dveře, skleněné stěny, výkladce, zábradlí, stříšky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 507 892
E-mail: info@glass-innovation.cz
WWW: www.glass-innovation.cz

Kontaktní osoba

Milan Hladil - Jednatel

Mobil: +420 607 507 892
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.