• Detail firmy

GLASS BLOCKS s.r.o.

Základní popis

velký výběr: stavební sklo, luxfery, obkladový kámen, umělý kámen, přírodní kámen, dlažby a levné obklady. Vyrábíme sprchové dveře, posuvné

Adresa

Pod Krejcárkem 975
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28521111
DIČ:  CZ28521111

Výrobky, činnosti

Levné luxfery

Velký výběr levných luxfer ve zcela nových a netradičních barvách. Jednotlivé luxfery můžete zakoupit v našem e-shopu, nebo v našem novém showroomu.

Kontaktní údaje

Telefon: 266 611 279
Mobil: +420 603 801 937
E-mail: info@luxfery.cz
WWW: www.luxfery.cz

Kontaktní osoba

Peter Zaťka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.