• Detail firmy

GLAS - EUROPLAST s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou plastových oken a dveří, montuje vrata, brány a žaluzie. Zabývá se i výrobou a montáží horizontálních a vertikálních žaluzií a předokenních rolet. Rovněž provádí veškeré stavební úpravy spojené s výměnou oken a dveří.

Adresa

Místecká 1119
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26865386
DIČ:  CZ26865386
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby a produkty

- výroba a montáž, plastových oken , dveří v širokém sortimentu rozměrů, tvarů a barev, včetně doplňků, jako jsou vnitřní a vnější parapety, atd...

Kontaktní osoba

Bohuslav Sklář - Jednatel

Pobočky

Bohuslav Sklář
Místecká 1119
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

KELCOM International OSTRAVA, spol. s r.o.

Navrhujeme, projektujeme, dodáváme, montujeme, provádíme revize a zajišťujeme kompletní servis elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.