• Detail firmy

GipsCon s.r.o.

Základní popis

Poradenství, projekt, dodávka, montáž: -sádrokartony systému RIGIPS a KNAUF -suchá montáž příček -sádrokartonové podhledy (kazety)

Adresa

Tyršova 258
664 42 Modřice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46905332
DIČ:  CZ46905332

Výrobky, činnosti

Sádrokartony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 243 588
E-mail: gipscon@gipscon.cz
WWW: www.gipscon.cz/cz

Kontaktní osoba

Květoslav Škrob - Jednatel

Mobil: +420 777 582 189

Martin Dokoupil - Jednatel

Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.