Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

GIOMETAL s.r.o.

Základní popis

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnické komponenty
Zajišťujeme výrobu a prodej vzduchotechnických komponentů - nabízíme SPIRO a falcované potrubí, spojky, nástavce, záslepky, odbočky, sedla, oblouky segmentové a lisované či žaluziové stěny. Věnujeme se i sériové výrobě vzduchotechnických komponentů.

Zakázková kovovýroba Brno
Nabízíme zakázkovou kovovýrobu z ocelových i nerezových materiálů. Jsme schopni provozovat zakázkovou kovovýrobu od kusové až po sériovou výrobu. Vyrábíme vzduchotechnické komponenty, ocelové konstrukce, kotvící techniku a regálové systémy.

Svařování oceli Brno
Provádíme svařování konstrukčních, nerezových a vysoce legovaných ocelí metodami MIG/MAG, TIG a AUTOGEN. V rámci svařování oceli jsme schopni vyrobit i kvalitní ocelové svařence v různých rozměrech.

Lisování kovů Brno
Disponujeme technologií k lisování kovů na výstředníkových a hydraulických lisech do síly 1000 kN. Vyrábíme jakékoliv typy výlisků dle přání zákazníka. K lisování kovů je možné si objednat službu povrchové úpravy kovů.

Pálení CNC plazmou
Realizujeme pálení CNC plazmou. Nabízíme Vám tvarové výpalky vyrobené pálením CNC plazmou s maximální přesností, nejefektivnějším využitím tabule a minimalizací odpadu.

Projektování vzduchotechniky Brno
Věnujeme se projektování vzduchotechniky a vzduchotechnických komponentů. Zaměřujeme se na projektování vzduchotechniky do průmyslových, administrativních, komerčních i bytových objektů.

Výroba vzduchotechnického potrubí
Zabýváme se výrobou vzduchotechnických potrubí z pozinkovaného plechu nebo v nerezovém provedení. Vyrábíme kvalitní průmyslové vzduchotechnické potrubí a falcované potrubí na zakázku včetně vzduchotechnických komponentů a příslušenství.

Montáž vzduchotechniky Brno
Zajišťujeme montáž vzduchotechniky v objektech různého charakteru. Nabízíme montáž vzduchotechniky ve velmi krátkých dodacích lhůtách. K dispozici je Vám odborně vyškolený personál.

Ocelové svařence
Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních a odolných ocelových svařenců. Kvalitní ocelové svařence vyrábíme moderní technologií MIG, MAG, TIG a autogenním svařením.

Výroba kovových výlisků
Věnujeme se výrobě kvalitních kovových výlisků na zakázku. Vyrábíme kovové výlisky z různých materiálů, našim zákazníkům samozřejmě zajišťujeme na vyrobené výrobky povrchovou úpravu v podobě práškového lakování, žárového zinkování, cínování apod.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz