• Detail firmy

GIOM s.r.o.

Základní popis

Pro potřeby profesionálů i kutilů poskytujeme půjčování a prodej velmi kvalitní zahradní techniky a stavebního nářadí a mechanizace. Poskytujeme i pronájem speciálního nářadí např. pro instalatéry truhláře, sklenáře, elektromontéry a další.

Adresa

náměstí Přátelství 1518/2
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27165043

Výrobky, činnosti

Půjčovna a prodej stavebního nářadí a techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: giom@centrum.cz
WWW: www.giom.iplace.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kuřátko - Jednatel

Mobil: +420 721 713 517
E-mail: giom@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.