• Detail firmy

GIFT 3D, spol. s r.o.

Základní popis

Firma byla založena v roce 1995 a od samého počátku se soustřeďuje na trh s reklamními předměty. O tom, že svou práci děláme dobře svědčí i to, že jsme preferovanáným dodavatelem Plzeňského Prazdroje, a.s..

Adresa

Antonína Sochora 1338/3
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28690214
DIČ:  CZ28690214

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

Fax: 417 533 950
E-mail: info@gift.cz
WWW: www.gift.cz

Kontaktní osoba

Martin Švehla - Jednatel

Telefon: 417 532 970
E-mail: info@gift.cz
Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

GALBIS Systemy Znakowania Odzieży

Specializujeme se na výrobu oděvů etiket. Speciální inovativní způsob tisku umožňuje výrobu etiket v plné barvě na polyesterových materiálů (pásky satén). Máme také tisknout tradiční metody: Horký razítka, sítotisk a zlacením. Značení je naše vášeň! Zveme vás ke spolupráci.