• Detail firmy

GEZ spol s.r.o

Základní popis

Společnost GEZ s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech elektroinstalací, veřejného osvětlení, zemních prací, kontejnerové dopravy, zámečnických prací a práškové lakování.

Adresa

Československých letců č.p. 1122
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27297438
DIČ:  CZ27297438

Výrobky, činnosti

komplexní služby v oblastech elektroinstalací....

Společnost GEZ s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech elektroinstalací, veřejného osvětlení, zemních prací, kontejnerové dopravy,

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 410 778
E-mail: info@gez.cz
E-mail: veronek@gez.cz
WWW: www.gez.cz

Kontaktní osoba

Martin Veroněk

Telefon: +420 773 610 785
E-mail: veronek@gez.cz

Martin Gerhát - Jednatel

Jana Gerhátová - Jednatel

Další firmy v oboru

Plotové centrum Ústí nad Labem

Prodej a montáž plotů a oplocení včetně příslušenství. Sloupky, sítě, tkaniny, branky a brány k různým objektům včetně montáže. Pletivo upravujeme dle požadavků. Nabízíme oplocení svařované, kované, hliníkové a plastové včetně příslušenství a doplňků.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.