• Detail firmy

GetAway cz s.r.o.

Základní popis

Kdo rád cestuje, ať už obchodně, za odpočinkem, nebo za poznáním. Naplánujeme a zajistíme vše potřebné pro vaše pohodlné cestování.

Adresa

Výletní 230
460 01 Liberec XXXII - Radčice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01696637
DIČ:  CZ01696637
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služební cestování

Všechny potřebné služby zajistíme rychle, spolehlivě a za nejvýhodnější ceny. Poradíme při výběru nejvhodnější dopravy a při výběru nejlepšího spojení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 955 508
E-mail: info@getaway.cz
WWW: www.getaway.cz/nase-nabidka.html
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Ida Havránková - Jednatel

Mobil: +420 602 955 508
E-mail: info@getaway.cz
Další firmy v oboru

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.