• Detail firmy

GET STYLE s.r.o.

Základní popis

Firma GET STYLE s.r.o. distribuuje profesionální vlasovou kosmetiku pro kadeřnické salony. Italská profi vlasová kosmetika JUNGLE FEVER je 1 v profesionální péče o vlasy. NEXXUS z USA dává záruku nejvyšší kvality. Nenabízíme sliby, ale výsledky.

Adresa

Benediktská 722/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24773867
DIČ:  CZ24773867

Výrobky, činnosti

Profesionální vlasová kosmetika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 761 690
E-mail: info@getstyle.cz
WWW: www.getstyle.cz

Kontaktní osoba

Josef Jeník - Jednatel

Telefon: 775 718 326
E-mail: info@getstyle.cz

Sylva Jeníková - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.