• Detail firmy

Gestin Holding, a.s.

Základní popis

Hilton Prague Old Town Poskytujeme ubytování v 303 pokojích. Zajistíme konference, eventy, společenské akce, svatby, catering. Společenský sál pro 340 osob, 12 zasedacích salonků, VIP pokoje. Restaurace Zinc, nedělní brunche, Zinc lounge & bar, fit

Adresa

Na poříčí 1040/10
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28391306

Výrobky, činnosti

Hilton Prague Old Town

Poskytujeme ubytování v 303 pokojích. Zajistíme konference, eventy, společenské akce, svatby, catering.

Kontaktní údaje

Telefon: 224 842 371
E-mail: guestcentre.prague@hilton.com
WWW: www.hiltonpragueoldtown.com

Kontaktní osoba

. Ing. Václav Dvořák - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.