• Detail firmy

GESPA, spol. s r.o.

Základní popis

Provozujeme obchod s potravinami. Prodáváme vína, zavařeniny, aloe vera a energetické nápoje, cukrovinky, cappuccina, vody, sekty a jiné.

Adresa

Bavorská 856/14
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61466697
DIČ:  CZ61466697
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Potraviny a nápoje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 772 171
Mobil: +420 725 816 942
E-mail: info@gespa.cz
WWW: www.gespa.cz
WWW: www.gespavelkoobchod.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Březina - Jednatel

Další firmy v oboru

FF Servis, spol., s.r.o.

Specializujeme se na doplňky stravy v tabletách k podpoře a regeneraci organizmu. Distribuujeme podpůrné potravinové přípravky, doplňky pro trávicí soustavu, přípravky pro pohybovou soustavu, přípravky pro podporu organizmu, přípravky na pitný režim, přípravky pro redukci hmotnosti, vlákninový prášek, vitamín C v tabletách i potravinové doplňky s kolagenem pro zdravé klouby.

NAMA spol. s r. o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem tradičních ovocných a zeleninových výrobků z Makedonie. Nabízíme balkánské potraviny, ovocné zavařeniny, sterilovanou zeleninu a zeleninové pomazánky. Jsme dovozcem a distributorem potravin a specialit.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.