• Detail firmy

GES-ELECTRONICS, a.s.

Základní popis

Provozujeme síť specializovaných obchodů prodávající elektronické součástky, akumulátory, baterie. Měřicí, radiokomunikační technika, akustika.

Adresa

Studentská 1999/55a
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40524752
DIČ:  CZ40524752
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  96
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Elektronické součástky

Kontaktní údaje

Fax: +420 377 373 199
E-mail: ges@ges.cz
WWW: www.ges.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Veronika Jarošová - Manažer projektu

Telefon: +420 377 373 111
E-mail: jarosova@ges.cz

Ing. Milan Gütter - Jednatel

Další firmy v oboru

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.

TICHÁČEK ELEKTRONIK - Irena Ticháčková

Zajišťujeme výrobu a osazování plošných spojů - jednovrstvé i dvojvrstvé desky plošných spojů s prokovenými a neprokovenými otvory. Používáme tyto základní materiály: FR2, FR3, FR4, CEM1, CEM3. Vyrábíme malé i velké série. Nabízíme elektronické stavebnice - katalog, včetně cen, naleznete na našich webových stránkách. Při větších odběrech poskytujeme množstevní slevy.

SKELDO s.r.o.

Specializujeme se na dodávání kabelových spojek a koncovek pro silové kabely, smrštitelné trubky a smršťovací trubky, opravné manžety, smršťovací rozdělovací hlavy, smrštitené pásky, smrštitelné a nesmrštitelné kabelové příslušenství, lisovací a šroubové spojovače, kabelové nože a ořezávátka, stříhací a lisovací nářadí, stříhání DIN lišt a kabelových žlabů, trasovací kolečka, cupalové podložky aj.