• Detail firmy

GERLAND,s.r.o.

Základní popis

Perla Jižních Čech - penzion ***Holenský Dvůr Vás je velice vhodný k prodlouženým víkendům s dětmi, teambuildingové akce, svatební akce a hostiny všeho druhů. Rybaření, masáže, masážní whirpool vana pro 4 osoby, sauna, bazén a mnoho dalších služeb.

Adresa

Rymáňská 578
252 10 Mníšek pod Brdy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25053639
DIČ:  CZ25053639

Výrobky, činnosti

Ubytování v Jižních Čechách.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 384 382 376
Mobil: +420 724 503 414
Fax: +420 384 383 445
E-mail: holenskydvur@holenskydur.cz
WWW: www.holenskydvur.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!