• Detail firmy

GERICOM SHOP s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod je zaměřen na speciální přívlastková vína, a to zejména víno ledové, víno slámové, výběry z cibéb a výběry z bobulí.Reklamní vína.

Adresa

Družstevní 220
390 02 Čekanice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26018985

Kontaktní údaje

WWW: www.sladkebobule.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV PŘÍBĚNSKÝ - Jednatel

Mobil: +420 608 822 920
E-mail: jaroslav@pribensky.cz
Další firmy v oboru

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.