• Detail firmy

Gergely Gašpár

Základní popis

Společnost Argo Numismatika poskytuje prodej a výkup mincí, medailí, bankovek a vyznamenání.

Adresa

V třešňovce 227/12
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03177122

Výrobky, činnosti

Prodej a výkup mincí

Společnost Argo Numismatika poskytuje prodej a výkup mincí, medailí, bankovek a vyznamenání. Poskytujeme garanci a záruku pravosti. Těšíme se na spolupráci a věříme ve Vaší spokojenost. Eshop doplňujeme denně o výběr numismatického sortimentu.

Kontaktní údaje

E-mail: Frantisek-Gaspar@seznam.cz
WWW: http://www.numisargo.com

Kontaktní osoba

František Gašpár

Mobil: +420 775 456 646
E-mail: Frantisek-Gaspar@seznam.cz

Gergely Gašpár - Majitel

Další firmy v oboru

Ivo Lešner

Zabýváme se prodejem a dovozem staršího, starožitného, ale i moderního nábytku ze Švýcarska. Nabízíme také prodej použitého nábytku z tuzemska. Dodáváme komody a vitríny, stoly a stolky, jídelní sestavy, použitý kancelářský nábytek, židle a skříně. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky. Dovážíme také bytové doplňky, dětský a zahradní nábytek. Zakoupené zboží, po dohodě, dovezeme.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!

Vladimír Škoda - RELIEF

Zabýváme se zakázkovou výrobou především cínových a zinkových předmětů technologií odstředivého lití, v různých povrchových úpravách i ručně malovaných.