• Detail firmy

Gergely Gašpár

Základní popis

Společnost Argo Numismatika poskytuje prodej a výkup mincí, medailí, bankovek a vyznamenání.

Adresa

V třešňovce 227/12
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03177122

Výrobky, činnosti

Prodej a výkup mincí

Společnost Argo Numismatika poskytuje prodej a výkup mincí, medailí, bankovek a vyznamenání. Poskytujeme garanci a záruku pravosti. Těšíme se na spolupráci a věříme ve Vaší spokojenost. Eshop doplňujeme denně o výběr numismatického sortimentu.

Kontaktní údaje

E-mail: Frantisek-Gaspar@seznam.cz
WWW: http://www.numisargo.com

Kontaktní osoba

František Gašpár

Mobil: +420 775 456 646
E-mail: Frantisek-Gaspar@seznam.cz

Gergely Gašpár - Majitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!