• Detail firmy

Ger-ekoplast.LK s.r.o.

Základní popis

Prodej kvalitních plastových jímek, žump a sudů na dešťovou vodu. Vyrábíme jímky také ze sklolaminátu. Prodej německých drtičů ovoce a domácích moštár

Adresa

A. Roškotové 1857
258 01 Vlašim

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03288714

Výrobky, činnosti

Výroba plastových jímek, a také ze sklolaminátu.

Prodej kvalitních plastových jímek, žump a sudů na dešťovou vodu. Vyrábíme jímky také ze sklolaminátu. Prodej německých drtičů ovoce a domácích moštáren.

Kontaktní údaje

Telefon: +421 944 556 425
E-mail: info@kvalitni-jimky.eu
WWW: www.kvalitni-jimky.eu

Kontaktní osoba

LUDĚK KRÖHN - Jednatel

Mobil: +420 777 241 228

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.