• Detail firmy

Gepards@Madison spol. s r.o.

Základní popis

Právní servis pro občany, podnikatele, firmy a korporace. Jednoduše, rychle, online.

Adresa

Rybná 716/24
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02583879
  • Služby

Výrobky, činnosti

Právní služby v ČR, SR, svět

Právní servis pro občany, podnikatele, firmy a korporace. Smlouvy, zastupování, pohledávky, cross-border transakce, právní služby ve světe, contract management, správa smluv.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pravniservisonline.cz
WWW: www.pravniservisonline.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Miriam Bachyncova - Jednatel

WWW: www.smlouvyonline24.cz
Další firmy v oboru

Ing. JIŘÍ KUDR

Provádím služby soudního znalce pro obor ekonomika. Specializuji se na oceňování podniků, cenných papírů, průmyslových práv a know how. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenství v ekonomicko-finanční oblasti. Více informací, včetně certifikátů, které vlastním, naleznete na webových stránkách firmy.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.