• Detail firmy

GEOS AGT s.r.o.

Základní popis

Prodej instalačního materiálu a průmyslové armatury pro vodu, plyn a topení včetně vybavení koupelen sanitárním zbožím a zařizovacími předměty.

Adresa

Rochlická 1135
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48265551
DIČ:  CZ48265551
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sanitární technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 160 971
Telefon: +420 482 428 960
Fax: +420 482 428 961
E-mail: info@geosagt.cz
E-mail: miroslav.mencl@geosagt.cz
WWW: www.geosagt.cz

Kontaktní osoba

Radim Zakouřil - Jednatel

Boris Zakouřil - Jednatel

Další firmy v oboru

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

LAMB CONSULTING LIBEREC

Poradenství v oborech gastronomie-stravování, hotelnictví-ubytování, potravinářská výroba, cestovní ruch, domovy pro seniory. Vypracováváme provozní předpisy hygienické-HACCP, požární, bezpečnosti práce, provozní řády-ubytovací, vodního zdroje, bazénu, sauny, provozní a ekonomické rozbory, studie, audity, provozní a gastronomické koncepce. Vše se znalostí provozu a potřeb investora, provozovatele.