• Detail firmy

Geometra - zeměměřická kancelář, s.r.o

Základní popis

Provádíme následující geodetické práce: geometrické plány - zaměření budov, dělení pozemků, vyznačení věcného břemene, vytyčení hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí, zakládání staveb, polohopisy a výškopisy. Nabízíme také poradenskou činnost.

Adresa

Masarykovo náměstí 63/43
697 01 Kyjov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25328727

Výrobky, činnosti

Provádíme následující geodetické práce

geometrické plány - zaměření budov, dělení pozemků, vyznačení věcného břemene, vytyčení hranic pozemků, zaměření inženýrských sítí, zakládání staveb,

Kontaktní údaje

Telefon: 518 611 666
E-mail: geometra@geometrakyjov.cz
WWW: www.geometrakyjov.cz

Kontaktní osoba

Josef Dudešek - Jednatel

ing Jaroslav Krist - Jednatel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.