• Detail firmy

Geodézie Mělník, s.r.o.

Základní popis

Provádíme vytyčení vlastnických hranic pozemků dle katastru nemovitostí, geometrické plány, vytyčení stavby, výškopisné a polohopisné zaměření pozemků, geodetické zaměření. Vypracujeme Vám smlouvy potřebné ke vkladu do katastru nemovitostí.

Adresa

Pražská 385
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27625010

Výrobky, činnosti

Provádíme vytyčení vlastnických hranic pozemků

Provádíme vytyčení vlastnických hranic pozemků dle katastru nemovitostí, geometrické plány, vytyčení stavby, výškopisné a polohopisné zaměření pozemků

Kontaktní údaje

Telefon: 315 627 056
E-mail: kotek@geodezie-melnik.cz
WWW: www.geodezie-melnik.cz

Kontaktní osoba

Petr Janele - Jednatel

Tomáš Kotek - Jednatel

Mobil: 774 435 231
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GEOLES s.r.o.

Geodetická firma specializovaná na geodetické služby v katastru nemovitostí a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčování hranic pozemků a staveb, označení hranic v terénu, dokumentace provedení stavby, účelové mapy, poradenská činnost.