• Detail firmy

Genio s.r.o.

Základní popis

Nabídka staveb rodinných domů na klíč, přestaveb a rekonstrukcí bytů i bytových jader či dokončovacích stavebních prací.

Adresa

Čsl. armády 184
271 01 Nové Strašecí

Okres: Rakovník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26483785

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Nabídka staveb rodinných domů na klíč, přestaveb a rekonstrukcí bytů i bytových jader či dokončovacích stavebních prací.

Kontaktní osoba

Josef Roub - Jednatel

Mobil: +420 603 102 709
Mobil: +420 608 330 033
E-mail: josef.roub@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.