• Detail firmy

Genetika Plzeň, s.r.o.

Základní popis

Děláme vyšetření: genetické, cytogenetické, plodové vody. Dále provádíme FISH - prenatální diagnostiku, 3D (4D) ultrazvuk, spermií - spermiogram.

Adresa

Parková 1254/11a
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26357623
DIČ:  CZ26357623

Výrobky, činnosti

Pracoviště klinické genetiky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 243 383
E-mail: losan@genetika-plzen.cz
WWW: www.genetika-plzen.cz

Kontaktní osoba

Doc. MUDr. František Lošan - Jednatel

Telefon: +420 377 243 653

MUDr. Petr Lošan - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!