• Detail firmy

Genesio s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se službou asistované kanceláře, která Vám poskytne možnost realizovat obchodní jednání v reprezentativních prostorách, které zvyšují jejich důvěryhodnost a zároveň snižují náklady až o 90%. Více na našich internetových stránkách.

Adresa

Na Perštýně 1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24268453
DIČ:  CZ24268453
Rok založení:  2012
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Krátkodobý pronájem

Využijte pronájem jednacích místností v lukrativní lokalitě na Praze 1, vhodné pro běžné jednání s klienty nebo obchodními partnery.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 277 278 777
E-mail: info@genesio.cz
WWW: www.genesio.cz

Kontaktní osoba

Rysová Pavlína

Mobil: +420 773 277 877
E-mail: info@genesio.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Květinové studio Bubeníčková s.r.o.

Nabízíme vázání a aranžování květin včetně suchých vazeb a balení dárků. Zhotovíme kompletní svatební a smuteční vazby včetně potisku stuh. Tvoříme sezónní dekorace a aranžmá i květinové obrazy. Zajišťujeme kompletní svatební květinové služby na klíč. Provozujeme kamenný obchod v Praze na Malé Straně.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.