• Detail firmy

GENERAL INVEST COMPANY, s.r.o.

Základní popis

Realitní kancelář v Praze, poskytuje služby v oblasti prodeje již od roku 1999. GENERAL ESTATE je sdružení profesionálních realitních makléřů. Pro GENERAL ESTATE pracují jenom makléři s praxí a perfektní znalostí realitního trhu.

Adresa

Šultysova 894/17
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25776398
DIČ:  CZ25776398
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realitní kancelář v Praze

Kontaktní údaje

Telefon: 223 007 933
WWW: www.general.cz

Kontaktní osoba

pí. Hodoušová

Mobil: 602 311 573
E-mail: info@general.cz

Daniel Bilý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.