• Detail firmy

General Building, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební materiály pro Vaši stavbu, technické poradenství za individuální ceny. Nakoupený materiál Vám dovezeme vlastní dopravou.

Adresa

Poděbradova 266/45
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28771176
DIČ:  CZ28771176

Výrobky, činnosti

Nejlevnější stavebniny

Nabízíme nejlepší ceny, kdy se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, drobným živnostníkům i nadnárodním stavebním společnostem.

Kontaktní osoba

Vratislav Jirousek - Jednatel

Mobil: +420 720 320 000
E-mail: info@nejlevnejsistawebniny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Firma Produkcyjno-Handlowa ARGO Edward Ciechanowski

Historie naší firmy sahá až před třemi generacemi, kdy řemeslník Adam Ciechanowski založil společnost Argo. Na polském trhu jsme známý a uznávaný. Máme stálé zákazníky, kteří i přes stávající soutěží, zůstávají s našimi produkty. Dodáváme produkty do naší dopravy.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.