• Detail firmy

GEMUS, spol. s r. o.

Základní popis

Prodej a servis kancelářské, telekomunikační a výpočetní techniky, včetně spotřebního materiálu. Kopírování a vazba dokumentů.

Adresa

28. října 433/209
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47977159
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a servis

kancelářské, telekomunikační a výpočetní techniky, včetně spotřebního materiálu. Kopírování a vazba dokumentů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 635 774
Fax: +420 596 621 369
E-mail: ksgemus@seznam.cz
WWW: ksgemus.sweb.cz

Kontaktní osoba

Lumír Kačmarčík - Jednatel

Ing. Jaroslav Vrlík - Jednatel

Další firmy v oboru

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.