• Detail firmy

GEMSTONED s.r.o.

Základní popis

Prodej prostředků určených pro údržbu, opravárenství, výrobu, správu budov a technologické čištění ve firmách ze všech oborů lidské činnosti včetně or

Adresa

Pod Bílým kamenem 2134
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29390044

Výrobky, činnosti

Čistící prostředky

Kontaktní údaje

E-mail: info@gemstoned.cz

Kontaktní osoba

Daniel Melichařík - Jednatel

Mobil: +420 724 312 903
WWW: www.gemstoned.cz

Radek Grman - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.