• Detail firmy

GEMINI

Základní popis

Dovoz a distribuce cukrovinek, bonboniér, čokolád, sušenek, oplatků, žvýkaček, pendreků, lízátek, vína. Prodej je realizován prostřednictvím týdenních rozvozů do široké sítě velkoobchodů po celé ČR

Adresa

Sabinova 153/4
721 00 Ostrava - Svinov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48782629

Výrobky, činnosti

Dovoz a distribuce cukrovinek

Dovoz a distribuce cukrovinek, bonboniér, čokolád, sušenek, oplatků, žvýkaček, pendreků, lízátek, vína. rozvozů do široké sítě velkoobchodů po celé ČR

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 966 454
E-mail: malisova@igemini.cz
WWW: www.igemini.cz

Kontaktní osoba

Roland Vince - Jednatel

Mobil: 608 886 571
Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Radek Kučera - Xcafe.cz

Zabýváme se dodávkou kávy, čajů, čokolád a doplňkového sortimentu do firem. Distribujeme kvalitní čerstvě praženou českou kávu, výborné čaje Biogena i belgickou čokoládu.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.