• Detail firmy

GEILT Czech s.r.o.

Základní popis

Dopravní a logistická firma z Prostějovska. Zabýváme se expresní dodávkovou dopravou pro automobilový průmysl a kompletní logistickou čiností.

Adresa

Nerudova 60
796 01 Krasice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29214904
DIČ:  CZ29214904

Výrobky, činnosti

Dopravní a logistická firma z Prostějovska.

Zabýváme se expresní dodávkovou dopravou pro automobilový průmysl a kompletní logistickou čiností.

Kontaktní údaje

E-mail: geilt@seznam.cz
WWW: www.geilt.eu

Kontaktní osoba

Václav Chytráček - Obchodní ředitel

Mobil: +420 777 776 778
E-mail: geilt@seznam.cz

Martina Hadrová - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.