• Detail firmy

GEFRAM trade s.r.o.

Základní popis

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Zámečnictví, nástrojářství. Obráběčství. Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Zednictví. Izolatérství.

Adresa

Stradonice 4
267 05 Stradonice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26350262
DIČ:  CZ26350262

Výrobky, činnosti

Zámečnictví, nástrojářství.

Kontaktní údaje

E-mail: geframtradesro@seznam.cz

Kontaktní osoba

Michaela Beranová - Jednatel

Mobil: +420 775 447 213
E-mail: geframtradesro@seznam.cz
Další firmy v oboru

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.