• Detail firmy

GEDOSTA monolity, s.r.o.

Základní popis

Nabídka železobetonových monolitických konstrukcí, staveb pro zemědělskou výrobu, vodohospodářských, inženýrských, silničních a pozemních staveb.

Adresa

Borská 2718/55
301 01 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29162734

Výrobky, činnosti

Vodohospodářské stavby

Kontaktní údaje

E-mail: info@gedostamonolity.cz
WWW: www.gedostamonolity.cz

Kontaktní osoba

Luboš Princl - Jednatel

Mobil: +420 602 105 900

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mobilheim Plzeň - Michal Suchý

Naší specializací jsou mobilní domy pro rekreaci i bydlení. Nabízíme celoroční a zateplené mobilní domy k bydlení, které poskytují komfort a zároveň jsou velmi nenáročné. Pomůžeme Vám i s financováním mobilních domů. Rovněž dodáváme náhradní díly pro mobilní domy.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.