• Detail firmy

GECOM, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost nabízí geodetických prací.

Adresa

V Pitkovičkách 22
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44847254
DIČ:  CZ44847254
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zeměměřické a kartografické činnosti. Maloobchod v nespecializovaných prodejnách. Publikování, dodávky a poradenství v oblasti softwaru.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 740 759
Mobil: +420 603 412 145
E-mail: info@gecom-geo.cz
WWW: www.bajt.cz/firemstr/gecom
Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu